Napiš mi tvůj názor na tento blog --->tady<---

Říjen 2009

Hádej, kdo jsem 0.01

15. října 2009 v 13:35 | michy50 |  Hádej kdo jsem

Otázky:

1. Kdoto je?
2. Co dělá?
3. Kolik jí je?


Toto pište do komentářů - které jsou moderovány - a napište si, co na diplomek - pro dobrou variantu - popřípadě co na jmenovku - pro špatnou odpověď.Bleskovka 0.1

10. října 2009 v 18:45 | michy50 |  Bleskovky
1. Ahojky
2. Jak se vede?
3. Jaký že je to teď měsíc?
4. Líbí se ti můj blog?
5. Jsi moje SB?
6. A chtěla bys být? (Jestli ano napiš mi o tom do seznamu SB komentář)
7. Jak dlouho máš vůj blog?
8. Jsi holka nebo kluk?
9. Co bys tady chtěla navíc?
10. Tak ahoj, zase někdy příště...

Aysel & Arash - Always

10. října 2009 v 16:23 | michy50 |  PísničkyLady Gaga - Životopis

10. října 2009 v 15:03 | michy50 |  Lady Gaga

Povolání: Zpěvačka, textařka

Věk: 23

Datum narození: 28.03. 1986

Místo narození: Yonkers, New York, USA

Znamení: Beran

Výška: 155 cmJejí pravé jméno je Stefani Joanne Angelina Germanotta narodila se 28. března 1986 v New Yorku. Je to americká zpěvačka a skladatelka italského původu. Její pseudonym Lady Gaga vznikl podle názvu skladby od skupiny Queen - Radio Gaga.

Od 4 let hraje na piano, ve 13 letech složila svoji první písničku, v 17 byla jedním z dvaceti dětí, kterým se poštěstilo učit se v newyorské umělecké škole Tisch School Of Arts. V roce 2008 vydala svoje zatím jediné album The Fame, kde naleznete hlavně dva její radio hity Poker Face a Just Dance.

Lady Gaga je bývalá spolužačka Paris a Nicky Hiltonových (navštěvovaly stejnou soukromou střední školu s názvem Sacred Heart School na Manhattane) a písně skládala už i pro Pussycat Dolls, Britney Spears a New Kids On The Block. Když byla ještě malá holčička, často si prozpěvovala písničky Cyndi Lauper, Michaela Jacksona, její táta ji inspiroval svými oblíbenými kapelami jako Roling Stones či Beatles. Jako mladá holka byla hodně divoká - jednou ji museli zastavit členové ochranky, když tančila na stole v nóbl restauraci Upper West Side. Už tehdy bylo všem jasné, že z ní vyroste pořadné číslo.Z mladé holky z italské rodiny se pomalu stávala exhibicionistka, ale především všestranně talentovaná textařka a zpěvačka, která umí udělat šou na pódiu a dostat lidi do varu. "Byla jsem bavič už jako malá holka a jsem bavič i dnes" říká o sobě Lady Gaga, která si udělala jméno v dolním East Side klubové scény New Yorku tanečním superhitem "Beautiful Dirty Rich". Její vystoupení bývají velmi odvážná - zpívá v bikinách i jiných extravagantních převlecích, které vyžadují odvahu vzít je vůbec na sebe.
"Vždycky jsem milovala rock, pop a divadlo. Když jsem objevila Queen a Davida Bowieho věděla jsem že budu zpěvačka. Až později jsem si uvědomila jak moc mě tihle umělci inspirovali."


Dosažení tak skvělého úspěchu vyžaduje velký talent. Ten, ale Lady Gaga rozhodně nechybí: Gaga je dívka, která se již ve čtyřech letech naučila improvizovat na piáno a ve třinácti letech již skládala balady na piáno. Ve čtrnácti hrávala na piáno v New Yorkských klubech.
Lady GaGa napsala ze svého alba The Fame všechny písničky, přičemž většinu syntetických zvuků na albu nahrála sama.


Většina scénických kostýmu pochází z jejich tvůrčích nápadů.