Napiš mi tvůj názor na tento blog --->tady<---

Září 2009

1. Volný dess

24. září 2009 v 16:02 | michy50 |  Volné designy
Dám tu první design s Hello Kitty a kdo by ho chtěl ať mi do komentáře napíše e-mail a já se s ním domluvím o hesle atd. abych Vám ho mohla nastavit. nebojte se, nepatřím mezi ty, kteří kradou blogy. Protože sama jich mám víc než dost takže bych nepotřebovala i ty vaše. Takže do komentáře napište, kdo ho budete chtít. Je v celém článku.

Hilary Duff - Životopis

22. září 2009 v 20:11 | michy50 |  Hilary Duff

Povolání: Herečka, zpěvačka, módní návrhářka, modelka, textařka

Věk: 21 let

Datum narození: 28.09.1987

Místo narození: Houston, Textas USA

Znamení: Váhy

Výška: 157 cm


Hilary Duff od pěti let navštěvovala balet a po dvou letech se dostala do známého tanečního klubu The Nutcracker (u nás známý jako Louskáček). Později začala hrát v reklamách a v jedenácti letech uspěla v konkurzu na film "Casper Meets Wendy (Casper a Wendy)", který ji pomohl ke slávě a úspěchu.

Následně začala hrát malé role - například v Chicago Hope,nebo v moderní popelce ale ve třinácti uspěla v konkurzu na TV seriál Lizzie McGuire, kde si zahrála spolu s její sestrou Haylie. Američani si tento seriál zamilovali (a s ním samozřejmě i Hilary). V pár dílech dokonce i zpívala, a protože to nebylo vůbec špatné, rozhodla se, že bude i zpěvačka. A tak vlastně vzniklo její první CD Santa Claus Lane, později nazpívala i některé písně na soundrack k seriálu Lizzie McGuire.

To už Hilary znala celá Amerika, takže se není co divit, že ji režiséři začali obsazovat do filmů jako o závod. Po filmu "Casper Meets Wendy (Casper a Wendy)" následovaly filmy "Agent Cody Banks" a "Cadet Kelly (Kadetka Kelly)". Potom skončilo natáčení seriálu Lizzie McGuire, a tak se produkce rozhodla natočit film "The Lizzie McGuire Movie (Italské prázdniny)", čímž seriál Lizzie McGuire nadobro zpečetili. Mimochodem také nazpívala tři písničky pro Walta Disneye - The Tiki Tiki Tiki Room, Circle Of Life a se svou sestrou Haylií Duff nazpívala singl k filmu Lady & Tramp - The Siamese Cat song a také nazpívala písničky na soundtracky téměř ke všem filmům, ve kterých si zahrála.

Hilary dokonce za film (Italské prázdniny 1) získala cenu za nejlepší teenagerovskou roli roku. Potom si založila vlastní skupinu a začala se zpěvu věnovat naplno. Na konci roku 2003 jí vyšlo již druhé a více úspěšné album Metamorphosis a také byla nečekaně vydána deska Most Wanted, což byl takový souhrn nejhránějších písní, včetně nějakých novinek a bonusů, natáčela film "Cheaper by the Dozen (Dvanáct do tuctu)", v dubnu 2004 vyhrála cenu za nejlepší zpěvačku roku na Kids Choice Awards.

Tím Hilaryina kariéra rozhodně nekončí. V roce 2004 se v kinech objevily její další filmy - "A Cindrella Story (Moderní Popelka)" a "Raice Your Voice (Nikdy to nevzdávej)"a taky se na pultech objevilo nové CD - Hilary Duff, se kterým Hilary zaznamenala velký úspěch. 1. ledna vyšel film "Human Nature (Slez ze stromu)", dále následovalo pokračování filmu "Cheaper by the Dozen (Dvanáct do tuctu 2)" a také film "The Perfect Man (Pan Božský)".

V roce 2006 si Hilary na chvíli dala "pohov" a natočila pouze film "Material Girls (Holky v balíku)", ve kterém si zahrála se svou starší sestrou Haylie Duff a také vydala CD 4EVER Hilary Duff, což byla výběrovka jejich hitů a spousta remixů.

V roce 2007 je Hilary už zase pilná jako včelička. Namluvila v kresleném filmu kočku Sunshine Goodness. Dále natočila film "War. INC, ve kterém si zahrála popovou hvězdu. Sotva skončilo natáčení filmu War.INC vrhla se na další a to Safety Glass. Vydala album Dignity s veleúspěšnými singly With Love a Stranger, které burcují americké hitparády a které se naprosto liší od jejich předešlých alb - je spíš v tanečním stylu a také jeho limitovanou edici, která obsahuje i videoklipy. Její další novinkou (nejedná se ale o řadové album) je CD Unlimited, jenž obsahuje písně, které Hilary na svá alba nepoužila...

Hilary má sestru Haylie Duff, která je méně slavná zahráli si spolu ve filmu Material Girls (Holky v balíku) ,a ve filmu Lizzie McGuire.

Hilary taky hrála ve filmu Safety Glass a Greta.

Hilary má také svojí modní značku Stuff by Hilary Duff.Pod touto značkou navrhuje oblečení pro teenagery, ale také pro barbínky. Dále šperky, boty, parfémy, ložní oblečení...
Seznam SB

19. září 2009 v 20:23 | michy50 |  Seznam SB

A

B


C


D


E


F


G


H


CH


I


J


K


L


M


N


O


P


Q


R


S


T

U


V


W


X


Y


Z


SB Katharinka

SB Barush


Líbí se ti ten blog?

19. září 2009 v 20:01 | michy50 |  Oznámení
Ahoj. Tady do tohoto článku můžete psát své názory na tento blog. Budu ráda za každý komentář. Tak pište, pište...

michy50

Děsivý matematický testík

19. září 2009 v 19:36 | michy50 |  Testy
Ahoj, máme tu první testík. Kdo budete chtít, tak výsledky můžete napsat do komentářů a já vám to oboduju a udělám vám diplom když to bude dobře. Jak název napovídá, je to z matematiky. Takže začínáme


1. Které z těchto čísel do řady nepatří???

a) 1 b) 2 c) 3 d) 86,77561 e) 4 f) 5

2. Vypočítej: 2 583 900 + 1 = ???

3. Šimurova - Tanijamova hypotéza sehrála důležitou roli při ověřování Velké Fermatovy věty. Jak bys napsala ,,Šimurova - Tanijamova hypotéza"???

4. Dvě rakety letí na planetu Zog. První z nich letí; 3 roky, 9 měsíců, 1 týden, 4 dny, 11 hodin, 52 minut a 14 sekund. Jak dlouho poletí druhá, jestliže je o deset sekund pomalejší???

5. Když se pořádněpodíváte, uvidíte ve výsledku následujícího příkladu chybu. Správný výsledek???

15, 978 : 2, 114 = 7,55chyba818538


Kopírovat, prosím, pouze s mojí klik. ikonkou
Blog

19. září 2009 v 9:34 | michy50 |  Blog

Zábava

19. září 2009 v 9:25 | michy50 |  Zábava

Zvířatka

19. září 2009 v 9:23 | michy50 |  Zvířátka